Prazan hod
Ovih dana sam malo pojačao konzumiranje društvenih mreža. Ne znam zašto. Nisam imao preterano dobar povod. Prosto sam na nekom auto pilotu završio listajući malo jednu, malo drugu mrežu. Uglavnom se to svodi na instagram i redit. Teretana je postala mesto gde imam prilike da budem sam sa sobom, sa svojim mislima. Tamo uglavnom nikog ne poznajem, i malo ko je tu došao da razgovara, uglavnom se svi bave samim sobom i svojim vežbama. Uz