Knjiga koju nikada neću napisati
Hajde još malo da pričamo o rupi, odnosno jami, kako ju je definisao Seth Godin. Dakle, kako sam veće rekao, rupa je mesto na kom svi odustajemo i samo retki izađu prođu kroz nju i izađu na drugu stranu. A šta ako je odustanje ispravna odluka? Šta ako će nam odustajanje otvoriti vrata za nešto novo? Mint žvake Ne znam kod se od vas seća i ko j uopšte u prilici da se seća tih