Da li bi pisac trebalo da koristi leksikon sinonima
Pisci se često hvale svojim prefinjenim rečnicima. Neki od njih se kunu da nikada ne koriste leksikon sinonima ili neki sličan izvor. Kako neki pisci tvrde ti alati su svetogrđe. Da li je korišćenje alata poput leksićkih baza neetičko? Da li se to smatra varanjem ili je to pametan način da se iskoriste alati i tehnologija koja vam ja od pomoći i može da unapredi vaše pisanje? Da, pisci bi uvek trebalo da koriste leksikon