Danas sam završio još jedno poglavlje i krenuo da radim na drugom, ali pošto ne mogu da nađem adekvatno rešenje za njega odlučio sam da ga ostavim za sutra. Neke od tih stvari bi trebalo prespavati.
Vrlo malo sam prepravljao danas. Izbacio sam nekoliko pasusa, dodao nekoliko novih i prepravio nekoliko grešaka u kucanju, nešto što ja inače ne vidim. Ne znam da li danas jednostavno nije bio dan za prepravljanje ili je poglavlje prosto bilo dobro. To je nešto što ću morati da saznam u idućoj rundi prepravljanja.
Ako želiš da dobiješ sledeći tekst direktno u inbox, možeš da se prijaviš ovde.