Juče sam napisao svega 170 reči, pa i nisam računo kao “punu normu” pisanja, iako je činjenjica da je bitno napisati nešto; svaki zarez se računa.
Danas sam napisao 500 reči. Roman mi je i dalje vrlo čudan. Ćešće nego što očekujem ide nekim svojim pravcem. Pretpostavljam da je to dobro, ali videćemo kako će izgledati do kraja, tj. kada ga budem uređivao. Sada je isuviše rano da razmišljam o tome i u suštini bi trebalo da budem zadovoljan što roman dobro napreduje i što, donekle, piše samog sebe.
Ako želiš da dobiješ sledeći tekst direktno u inbox, možeš da se prijaviš ovde.