Još 500 reči je napisano.
Trenutno ovaj roman ima 5000 reči. Bilo je dana kada sam pisao i manje. Bilo je dana kada sam i brisao.
Iako imam siže, znam priču od početka do kraja, i dalje imam osećaj da ne znam o čemu ću sutra da pišem i to je dobro. Siže je samo vodič, a dok pišem nikada ne znam u koju uličicu će priča da me odvede i gde ću tačno da zalutam, ko, kada i zašto će mi zalupiti ili otvoriti vrata.
Svestan sam da 90% neće završiti u konačnoj verziji, ali za tim ne bi trebalo žaliti. Roman nije dobar zbor reči koje se u njenu nalaze, već zbog onih koje su iz njega izbačene.
Ako želiš da dobiješ sledeći tekst direktno u inbox, možeš da se prijaviš ovde.