Nešto od čega svi strahujemo.
Volimo da se usidrimo u neku rutinu, u nešto što je predvidivo, a kada jednom dođemo do toga, onda nam postaje dosadno. I kada nam postane dosadno, umesto da pokušamo da promenimo nešto, da uvedemo neke novine u naš život ili rutine, mi se držimo onog starog, dosadnog, samo zato što se čini bezbednim, a nikada se ne pitamo koliko je to zapravo bezbedno.
Promena i sam izlazak iz komfor zone su najbolji način da nešto naučimo. Ako ne radimo nešto što nam ne prija, to znači da ništa ne učimo, a ako ništa ne učimo, verovatno nemamo da ponudimo nešto što drugi već ne nude.
Ako želiš da dobiješ sledeći tekst direktno u inbox, možeš da se prijaviš ovde.