ili nemam lepka?
Mi koji se bavimo pisanjem, kada zapnemo, imamo običaj da kažemo da nemamo reči. Gledamo u uspravnu liniju koja treperi na belom ekranu i reči nam ne dolaze.
Mada, nakon što malo bolje razmislim, možda nije u pitanju nedostatak reči, već nedostatak lepka.
Reči su uvek tu, vrzmaju se po glavi, lete kao neka prašina podignuta vetrom, ali dolaze nepovezane, bez ikakvog smisla i reda i stoga je možda bolje reći da nemamo lepka, jer se reči ne vezuju dobro jedne za druge.
Ako želiš da dobiješ sledeći tekst direktno u inbox, možeš da se prijaviš ovde.