Danas se posle tačno 16 nedelja predavanja na internetu vraćam u učionicu.
Još uvek nisam ušao i predavao u učionici, ali samim tim što sam spremao fizički materijal za časove, štampao, sekao, proveravao markere, nameštao klupe i stolice, imao sam osećaj da se vraćam negde gde davno nisam bio i sve je je isto, ali je istovremeno i sve drukčije.
Mislim da posle ovog dugog karantina i svega kroz šta smo prošli u prethodnih nekoliko meseci svet definitivno neće izgledati isto i da ćemo tek imati priliku da vidimo kakv je posledice ovaj virus ostavio na svakog od nas koji smo imali tu sreću da iz svega ovoga izađemo pravi i zdravi.
Ako želiš da dobiješ sledeći tekst direktno u inbox, možeš da se prijaviš ovde.