Daj!

Postoje ljudi koju daju, postoje ljudi koji uzimaju i postoje ljudi koji vole da uzmu onoliko koliko su dali.

Najveći broj ljudi pripada trećoj kategoriji; neće dati osim ako neće nešto dobiti zauzvrat.

Trebalo bi se paziti onih koji stalno uzimaju, jer će takvi biti uz vas samo ako imaju neku korist od vas, a trebalo bi paziti one koji stalno daju, jer će oni često dati čaki i kada onaj koji prima to ne zaslužuje.

Ako želiš da dobiješ sledeći tekst direktno u inbox, možeš da se prijaviš ovde.

Podelite sa prijateljima:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Email
WhatsApp
Štampa