Suptropsko područje znači mnogo kiše, visoka vlažnost vazduha, mnogo vrućine i koliko će vam biti prijatno mnogo zavisi od klima uređaja.
Zanimljivo da se svakoj prostoriji u kojoj boravi više od tri osobe uvek nađe jedna kojoj klima uređaj smeta ili i da se iz nekog razloga uvek povlađuje toj osobi koja je u manjini.
Još je zanimljivije da će se klima uređaj biti ugašen čak i kada je dvadeset ljudi u prostoriji, a jednoj osobi smeta strujanje hladnog, osvežavajućeg vazduha.
Pitam se šta je to sa klima uređajima i sa ljudima koji će rađe trpeti toplotu nego da kažu onome kome smeta da on malo istrpi zarad velike većine?
Ako želiš da dobiješ sledeći tekst direktno u inbox, možeš da se prijaviš ovde.